Главная » Статьи » Мои статьи

Утеплення стін пінопластом власними руками
 1. Визначітся з матеріалом і товщиною шару утеплювача.

Утеплюючи стіни будинку пінопластом своїми руками, ви маєте можливість творчо і раціонально підходити до вибору матеріалів - комбінуйте. Немає сенсу утеплювати всі стіни одним матеріалом однакової товщини. Наприклад:

- на південну стіну потрапляє більше тепла, ніж на північну - застосуйте утеплювач різної товщини;

- обмежте доступ гризунам, утепліть цоколь вашого фасаду екструдованим пінополістеролом (стіродур, австротерм, собраізол);

- кути фасаду утепліть потовщеним шаром утеплювача.

    Ваш фасад унікальний і підбирати спосіб утеплення та оздоблення зовнішніх стін потрібно індивідуально. Можливо є сенс викликати фахівця для отримання професіанальной консультації, обмірювання та складання кошторису. Це буде коштувати відносно недого, але убезпечить вас від багатьох помилок і зробить Вашу роботу і Ваші витрати раціональними. Спеціаліст, з утеплення фасадів, ТОВ "ФАСАД ЕКСПО" надасть детальну консультацію на місці, порадить де ближче, зручніше і дешевше купити матеріали, для утеплення стін, і відповість на Ваші запитання (чи утеплювати фасад нижче рівня землі? як утеплювати зовнішній відкіс, чи знімати решітки на вікнах? як не перекриваючи дах утеплити горище, мансарду?)

2. Самостійна закупівля та доставка матеріалів для утеплення стін.
   Утеплюючи стіни своїми руками, дешевше і зручніше робити закупку на спеціалізованих оптових складах, разом з доставкою. Закуповуйте матеріали для утеплення фасаду навесні. Перш ніж купувати великі обсяги пінопласту - зважте куб пінопласту, протестуйте суху суміш і інші продукти. Закуповуйте матеріали, для утеплення стін, вчасно щоб не порушувати технологію утеплення фасаду.

   Якщо грошей не вистачає, то поступову закупівлю матеріалів, для утеплення стін, можна робити в будівельних магазинах, економте на доставці - всі матеріали для утеплення фасаду свого будинку я доставляв на власному Ланосі (4-5 мішків сухої суміші вистачить на пару днів роботи, пінопласт - легкий)

3. Інструменти для утеплення фасаду своїми руками.
   Технологія утеплення стін пінопластом вимагає декілька специфічних інстрементів, а також загальнобудівельні інструменти.

Вам знадобиться:
хороший перфоратор або низькообертовим дриль + середній перф; відра 2-4шт. по 10 л. (краще овальні); шпателі шириною 2, 8 (ручку робочого шпателя - укоротити), 20 і 35см; шпатель зубчастий для намазування листа пінопласту, бур на 10мм; змішувач + перехідник під патрон перфа; рівень; пила для пінопласту; терка для пінопласту, терка для штукатурки + грубі абразивні сіточки 40-80; ніж; рукавички; козли, ліси.

Шпателі можна найдешевші, тертку для пінопласту купіть одразу, бур - дорогий, хороший. Маючи ці інструменти можна цілком дотриматися технології утеплення фасаду.

4. З чого почати утеплення будинку пінопластом своїми руками?
  Зробіть зручні і легкі козли, опори драбини на стіну обмотайте м'яким, щоб не продавлювати приклеєний до стіни пінопласт.

   Почніть, утеплення фасаду, з найпростішого, з прямих стін і зі стін які видно найменше. Це якщо матеріали в наявності, якщо грошей обмаль зробіть як я:
   Весною грошей було мало, але утеплення стін відкладати не довелося - почав з найскладніших ділянок утеплюваного фасаду - зовнішніх відкосів (на вікнах решітки) і ступінчастої кладки карниза по верхньому периметру утеплених стін. На цих ділянках робота з утеплення відкосів і карнизів просувалася повільно і на матеріали витрачалися копійки.

5. Рекомендації по послідовності утеплення стін пінопластом своїми руками.
   Прогрунтуйте крихкі стіни перед приклеюванням пінопласту на утеплювану стіну.
Не поспішайте дюбелити утеплюваний фасад - дайте висохнути пріклеіному пінопласту не менше 2-х днів, або дюбеліть під час приклеювання, добре дюбелити в полудневу спеку, так-як приклеювати пінопласт і штукатурити незручно - швидко висихає розчин.
   Якщо утеплений фасад штукатурите влітку, вставайте зі сходом сонця - повітря не прогрілося і суміш не висихає "на шпателі". У спекотну погоду робіть розчин рідким. Початківцям, по утепленню фасадів, теж рекомендую працювати рідким розчином, не турбуйтеся, міцності він не втратить. При оштукатурюванні рідким розчином попередньо замажте вм'ятини від дюбелів і щілини на проклеєній пінопластом стіні.
оздоблюючи утеплену стіну власними руками не кладіть другий шар відразу, тренуйтеся на першому шарі наступних стін, набивши руку приступайте до фінішного. Самостійно закуповуючи матеріали купіть достатню кількість перфокутиків фасадних з наклеєною склосіткою, проклеюйте кутики на всіх зовнішніх кутах утепленого фасаду; проклейте кутики, потім, після підсихання, оздоблюйте утеплену стіну.
   Нанести два гладеньких шари штукатурки на, утеплену пінопластом, стіну вам цілком під силу і власними руками, але якщо ви хочете використовувати декоративну штукатурку навряд чи вам вдасться зробити це красиво - нанесіть 1-й армуючий шар самостійно, а на декор. штукатурку запросіть профессіаналів з утеплення фасадів пінопластом.
   При недостачі коштів, для закінчення робіт, з утеплення фасаду своїми руками, в цьому сезоні, відкладіть фарбування на наступний рік. Для цього законсервуйте утеплений фасад, використовуйте щільнокріючу грунтівку типу GREINPLAST F, такі грунтівки надійно захистять ваш фасад від атмосферних явищ взимку і наступні роки, навесні грунтівка утеплених стін не потрібна. Теж саме стосується і декор. штукатурки на утепленому фасаді. Крім того, якщо ви допустили якесь порушення технології утеплення стін пінопластом, то ці огріхи проявляться за зиму і ви зможете виправити їх власними руками, до фарбування або нанесення декор. штукатурки. Якщо утеплення стін пінопластом, своїми руками, виконує одна людина, можна не встигнути до настання холодів, не варто поспішати і штукатурити і тим більше фарбувати утеплені стіни при темп. -5 і нижче, законсервувати на зиму можна і 1-й (армуючий) штукатурний шар утепленого пінопластом фасаду.


Источник: http://gplast.com.ua
Категория: Мои статьи | Добавил: Yuriko (20.02.2013) | Автор: Байда Віктор Володимирович E W
Просмотров: 1693 | Теги: грейнпласт, будівельні матеріали, баранек, будинку, утпеплення, система, Фасад, Greinplast, короїд, будівельна хімія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]