Главная » Фотоальбом » Сітка "Рабиця" » Сітка для огорожі з ПВХ покриттям

Сітка для огорожі з ПВХ покриттям

Сітка «Рабиця» з полімерним покриттям (ПВХ) широко використовуються при спорудженні огорож садових ділянок, вольєрів для тварин, зборів, спортивних майданчиків, дитячого майданчика. Також вони можуть бути використані для залізниці, аеропорту, порту.
Сітка «Рабиця» з ПВХ покриттям широко використовується в районах, високої вологості, солі, підвищеної лужності, з високим вмістом кислоти, і т.д.
Виготовлення: Сітка «Рабиця» з полімерним покриттям (ПВХ) виготовлена з сталевого дроту, покритої полівінілхлоридом зі спеціальними властивостями. Переплетення дротів виконується на спеціальних верстатах під кутом 90 градусів один до одного.
Сітка Рабиця з ПВХ покриттям не руйнується, тому що дроти переплетені між собою, а не зварені.
Дуже часто намагаються цю сітку робити із застосуванням звичайного інструмента, що призводить до порізів полімерного покриття на внутрішній поверхні спіралей. Туди потрапляє вода і така сітка Рабиця з полімерним покриттям швидко прогниє всередині. Якщо будете купувати сітку Рабиця з полімерним покриттям, то подивіться на спіралях сітки внутрішню поверхню на вигині спіралі.
Властивості: Сітка «Рабиця» з полімерним покриттям характеризується більш високим терміном експлуатації. Сітка “Рабиця” зі звичайної дроту без покриття схильна до корозії, вимагає щорічного фарбування, має нетривалий термін служби. Завдяки наявності захисного шару з ПВХ термін служби такої сітки в кілька разів перевищує аналогічні показники звичайної металевої сітки.
ПЕРЕВАГИ СІТКИ З ПВХ ПОКРИТТЯМ:

Стійкість до корозії
Шар ПВХ захищає поверхню сталевої сітки від несприятливого впливу навколишнього середовища, запобігаючи її корозії.
Завдяки ряду захисних властивостей, ПВХ виконує свою функцію щодо сітки Рабиця:
сітка ПВХ не потребує фарбування,
не вигоряє на сонці,
має захист від дії кислот і лугів,
морозів і спеки.
Естетичний вигляд сітки
Полімерне покриття сітки, крім захисної, несе і естетичну функцію.
ПВХ яке використовується нашим підприємством має приємний зелений колір RAL6005, а за бажанням клієнта любий інший згідно каталогу.
Погодьтеся, що спортивний корт найкраще захищати саме пластифікованою сіткою, а не сіткою без захисних покриттів або оцинкованою, яку потім з часом доведеться все одно фарбувати.
В даному випадку рабиця з ПВХ покриттям більш кращий варіант ще й тому, що вона, на відміну від зварної сітки, не має статичних вузлів з’єднання, які під постійними навантаженнями руйнуються (постійні удари м’ячів та інших предметів не руйнують огорожу), найголовніше травмобезпечні. При контакті з поверхнею покриття сітки ПВХ, на відміну від зварної сітки, людина віштовхнеться в бік але в жодному разі не травмується.
193 0

Добавлено 25.12.2015 yurametiz